Ponuka

Abdank

Hraná skeč zo zákulisia armády žoldnierov z obdobia 30-ročnej vojny popretkávaná miniscénkami, súbojmi a streľbou z muškiet.

Abdank znamená koniec vojny, čo to však znamená v podaní našich mušketierov, arkebuzierov a markytánok sa môžete presvedčiť na vlastnej koži!

Testes

Tootsie roll cake sweet gummi bears tootsie roll oat cake cake cupcake donut. Ice cream cheesecake tart. Marzipan carrot cake chocolate cake chocolate lollipop pastry. Biscuit marshmallow cheesecake candy carrot cake. Sweet roll topping lemon drops gummies jelly beans icing.

Vyučovanie a sadzby za kurzy/lekcie

 • Štandardných 5 dní s aprobáciou (aprobácia je v cene).
  • S plným zaopatrením: strava 3x denne z toho 1-2 teplé jedlá vrátane záverečnej hostiny na osobu za celý turnus 220 €/osobu, pričom denná stravovacia jednotka z tejto sumy predstavuje 12 €
  • Ak účastníci nereflektujú na denné jedlo, platba je 132 €, pričom alternatívne je možné zabezpečiť stravu v miestnej reštaurácii – za cca 4,50 – 5 € menu, raňajky 3 €, po dohode si môžu účastníci doviezť stravu z reštaurácie aj vo várnici.Hostinu štandardne pripravujeme u nás v čiernej kuchyni, ale dá sa v prípade záujmu dohodnúť aj v reštaurácii alebo v šermiarni z dovezených jedál.Ak je hostina z jedál dovezených z miestnej reštaurácie, jej cena je cca 40 € vrátane prípitku a 1/2 l vína na osobu, ak pripravujeme hostinu sami v domácich podmienkach je zapracovaná jej cena cca 20 €
 • Štandardná víkendová škola bez aprobácie s príchodom v piatok večer (studená večera pri príchode je bonus, nie je v cene), odchod v nedeľu popoludní – upresní sa dohodou. Štandardný príchod v piatok od 18:00 – odchod v nedeľu cca 15:00 :Bez jedla s prespaním v turistických podmienkach 70 €Strava 25 € /osobu celkovo alebo reštauračné stravovanie v cenách viď vyššie.CENA ÚHRNOM 95 € /osobu

Prenájom priestorov

Prenajímajú sa časové bloky po 50 minút, ak má dotyčný prenajatých viac hodín, rozdiel 10 min. do hodiny má pochopiteľne k dobru a prezliecť sa môže 15 min. pred začiatkom a opäť 15 min. po skončení celého intervalu v priestore vedľa šermiarne, ktorý však nemusí byť vždy temperovaný.

Prenájmy sa vzťahujú na priestor a nezávisia od počtu osôb, pokiaľ tento neprekročí 20 osôb. Prenájom nad 20 osôb podlieha doplňujúcej dohode s majiteľmi.

Ten, kto si priestory prenajme, zároveň ručí za osoby, ktoré si privedie a za dodržiavanie domového a prevádzkového poriadku v šermiarni. Ceny prenájmu sú nasledovné:

 1. Hodinový prenájom – 5 €/hod.
 2. Poldenný (4 a viac hod.) prenájom – 4 €/hod. (6h = 24 €, 12h = 48 € atď.).
 3. Celodenný prenájom vrátane noci (do 36 hodín) – 3 €/hod.
 4. Viacdenný prenájom, vrátane noci (2 celé dni a viac) – 2 €/hod.
 5. Dlhodobý prenájom a preklenutie nepokrytých čísiel (napr. 37-47 hod.) sa stanoví dohodou.

Jednorázové použitie sprchy stojí 1 €/osobu, pri celodennom prenájme celého priestoru sa sprchy riešia paušálne príplatkom 1,50 €/osobu/deň.

sk_SKSlovenčina